"Przeżyłem śmierć. Prawdziwa historia człowieka, który umarł dwa razy" -Dannion Brinkley

Saved by the Light: The True Story of a Man Who Died Twice and the Profound Revelations He Received - Dannion Brinkley, Paul Perry

   Na pewno każdy chociaż raz zastanawiał się co nas czeka po śmierci. Jak będzie wyglądało życie po życiu. Są na świecie osoby, które miały okazję przekonać się, co na nas czeka. One przeżyły własną śmierć. Wśród tych ludzi znalazł się Dannion Brinkley, który opowiedział swoją podróż w zaświaty w książce „Przeżyłem śmierć.” To, co tam znajdziemy może nas wszystkich zaskoczyć. Sięgając po książkę Brinkley`a miałam mieszane uczucia. Bo cóż mogę nowego dowiedzieć się, co będzie po śmierci? Każdy człowiek wierzący posiada wizję zaświatów podaną nam od Boga.

 

        Dannion podczas burzy rozmawiał ze swoim przyjacielem przez telefon. W tym momencie piorun trafił w niego. Pomimo prób ratowania jego życia, lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon. Jednak po kilku godzinach mężczyzna zaczął dawać oznaki życia. W tym czasie Dannion przebył długą i niesamowitą podróż do świata zamarłych i z powrotem do swojego ciała.

 

Czytaj dalej:

Źródło materiału: http://ivka86.blogspot.com/2012/10/dannion-brinkley-przezyem-smierc.html